DUYURU

Herkese merhaba yeni gönüllülerimiz Carlos ve Alizée ile tanışın kendisi 6 ay boyunca yapacağımız etkinliklerde birlikte olacağız. Bu süre zarfında derneğimiz bünyesinde ESC programı kampasında gönüllük yapacaklar. Hadi gelin hep birlikte Carlos ve Alizée'yi tanıyalım.

WhatsApp Image 2023-05-11 at 18.10.41 (1)

Carlos Fransa/26

EN

Merhaba! I'm Carlos, 26 years old. I come from Colombia and live in France. After completing my master's degree and working in the field of international cooperation, I decided to come to Turkey to have an enriching volunteering experience for six months with Efem Akdeniz. Excited to discover this new country that fascinates me in just a few days!

TR

Merhaba! Ben Carlos, 26 yaşındayım. Kolombiya'dan geliyorum ve Fransa'da yaşıyorum. Yüksek lisansımı bitirdikten ve uluslararası işbirliği alanında çalıştıktan sonra Efem Akdeniz ile altı ay boyunca zenginleştirici bir gönüllülük deneyimi yaşamak için Türkiye'ye gelmeye karar verdim. Sadece birkaç gün içinde beni büyüleyen bu yeni ülkeyi keşfetmekten heyecan duyuyorum.

WhatsApp Image 2023-05-12 at 15.03.03

Alizée Fransa/22

EN

Hello everyone! My name is Alizée, I'm 22 years old and I will be volunteer during the 6 months volunteering in the organisation Efem Akdeniz. Normally, I am a student in international trade and digital marketing but I decided to go to Antalya in Turkey for 6 months in order to discover more in depth this beautiful country and to work as an english teacher in a kindergarden. I am a dynamic and motivated and I can't wait to volunteer with this organization and the great people who are a part of it

TR

Herkese merhaba! Benim adım Alizée, 22 yaşındayım ve şu anda Efem Akdeniz organizasyonunda 6 ay boyunca gönüllü olarak çalışacağım. Normalde uluslararası ticaret ve dijital pazarlama öğrencisiyim ama bu güzel ülkeyi daha yakından keşfetmek ve bir anaokulunda İngilizce öğretmeni olarak çalışmak için 6 aylığına Türkiye'de Antalya'ya gitmeye karar verdim. Ben dinamik ve motive biriyim ve bu organizasyona ve onun parçası olan harika insanlara gönüllü olmak için sabırsızlanıyorum.